Fispo Clean Slovakia s.r.o.
Zamarovská 56/117
Trenčín - Zamarovce
Telefón: 032 /744 20 64
mail: fispo@fispoclean.sk

Podlahové čistiace automaty so stojacou obsluhou

Podlahové umývacie automaty s chodiacou obsluhou sú veľmi univerzálne čistiace stroje so širokým spektrom uplatnenia, pri ktorých všetky typy operácií vykonáva obsluha v stoji, resp. za chôdze. Technické parametre týchto umývacích automatov (kapacita nádrží na vodu od 20 do 100l a teoretická plocha čistenia až do 2.500 m²/hod.) ich predurčujú na umývanie menších až stredne veľkých plôch so stredným až väčším stupňom znečistenia. Podlahové čistiace stroje s chodiacou obsluhou rozdeľujeme podľa spôsobu napájania na:
• elektrické čistiace stroje – jedná sa o podlahové čističe napájané prostredníctvom elektrického kábla (230 V). Ich veľkou prednosťou je nižšia hmotnosť, veľmi dobrá ovládateľnosť, jednoduchá obsluha, minimálne údržba a prakticky neobmedzená doba prevádzky. Sú vhodné na čistenie podláh v prevádzkach, kde je kladený dôraz na veľmi časté a dlhé používanie.
• batériové podlahové čističe – sú podlahové umývacie stroje napájané batériou (24 V). Všetky batériové umývacie automaty sú štandardne vybavené nabíjačkou (externou, prípadne zabudovanou v stroji – v závislosti od modelu ), batériami, kefami a sacou lištou. Pracovný čas batérií sa pohybuje od 1 do 5 hodín – v závislosti od modelu.

Copyright © 2018 Fispo Clean. Created by noGrey