Fispo Clean Slovakia s.r.o.
Zamarovská 56/117
Trenčín - Zamarovce
Telefón: 032 /744 20 64
mail: fispo@fispoclean.sk

POLO RAPID N

Vaša cena s DPH:
Cena po prihlaseni

Dostupnosť: SkladomSkladom
Konverzný kurz: 1€ = 30,1260 Sk

  • Kód: POLO RAPID N

Vždy doprava zadarmo

 
Alkalický čistiaci prostriedok pre základné a udržiavacie strojové čistenie tvrdých podláh odolných voči alkáliám a vode, na báze alkálií, tenzidov, čistiaci prostriedok rozpustný vo vode. Prípravok je veľmi vhodný aj na použitie vo vysokotlakových čistiacich prístrojoch. Neobsahuje organické rozpúšťadlá, ani toxické látky. Rýchlo a dôkladne odstraňuje oleje, mastnoty, vosky aj tvrdé disperzie a polymérové nánosy a filmy. Nie je vhodný na plochy z hliníka. Cena za 10l.
 
Dávkovanie a použitie čistiaceho prostriedku: Výrobok doporučujeme používať v koncentrácii 0,5 až 1% pri udržiavacom strojovom čistení, a 1:20 až 1:3 pri odstraňovaní voskov.
 
Určenie čistiaceho prípravku je dvojaké:
  • odmasťovanie podláh - základné a udržiavacie strojové čistenie
  • odstraňovanie voskových náterov
Pri strojovom základnom a udržiavacom čistení postupujte ako obvykle, riaďte sa aj inštrukciami výrobcu technologického zariadenia.
V prípade odstraňovania voskových náterov použite koncentráciu, ako je uvedené vyššie. Povrch rovnomerne namočte pracovným roztokom a nechajte pôsobiť. Zvlášť pri silne savých podlahách zotrite za mokra, nenechajte zoschnúť. Zmes pracovného roztoku a vosku je nutné bezo zvyšku odstrániť, najlepšie vysať. Podlahu treba nechať pred nanášaním nového voskového náteru dokonale vyschnúť.
 
 
 

Tento produkt bol pridaný dňa Nedeľa 15. november 2009.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, objednávali tiež...

Copyright © 2019 Fispo Clean. Created by noGrey